Witaj na mojej stronie internetowej! Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Nazywam się Katarzyna Boczar i jestem dietetykiem oraz copywriterem medycznym. Chciałabym Cię zaprosić w podróż po świcie zdrowego stylu życia. Opowiem Ci o wszystkim co jest niezbędne, aby być zdrowym i czuć się świetnie zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Zatem do dzieła! "Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna". Masz pytania lub chcesz podjąć współpracę? Zapraszam do kontaktu.

lipca 26, 2020

O mnie


Katarzyna Boczar

Jestem technikiem farmaceutycznym, specjalistą dietetyki oraz copywriterem medycznym. 
Posiadam również certyfikaty ukończenia kursów z zakresu: dietoterapii, bezpieczeństwa żywności, rekreacji ruchowej, promocji zdrowia, psychologii oraz marketingu.

Dietetyka jest nie tylko moją pracą, ale przede wszystkim pasją. Moja praca opiera się na bardzo indywidualnym i holistycznym podejściu do każdego Pacjenta. Każdy jadłospis, zalecenia żywieniowe oraz plany treningowe są dostosowane do danej osoby, jej chorób, stylu życia oraz osobistych preferencji.

Uważam, że diety typu 1000 kcal dają krótkotrwały efekt i najważniejsza jest zmiana nawyków żywieniowych, aby rezultaty były trwałe, a Pacjent czuł się dobrze. Pacjenci nie dostają ode mnie worka suplementów, stosuje je tylko w przypadku poważnych niedoborów potwierdzonych wynikami badań.


Oprócz pracy z pacjentami zajmuję się także pisaniem artykułów o tematyce dietetycznej i zdrowotnej. Publikuje dla różnych portali internetowych oraz czasopism. Tworzę również szkolenia e-learning, e-booki, prowadzę bloga, a także jestem współzałożycielką Internetowego "Telefonu Zaufania" dla osób uzależnionych i współuzależnionych.

Wyróżnienia i nagrody:


Copyright © Przystań zdrowego życia , Blogger